Atsiliepimai

Neringa-Valentinaviciute-ASG-foto

Džiaugiuosi, kad kolegos kreipėsi dėl savo patiriamų sunkumų, ir dėl to reaguodami suorganizavome mokymus su trenere Roza. Po mokymų dalyviai dalinosi, jog jautė, kad neliko vieni su savo sunkumais, ir mokymuose jie rado atsakymus į klausimus, kurių galbūt net nežinojo, kad turi. Man asmeniškai patiko mokymai, nes juose supratau, jog emocijos, kaip ir daug kas šiame gyvenime, yra asmeninis žmogaus pasirinkimas, ir kad galime išmokti mažiau priklausyti nuo išorinių aplinkybių. Pasijutau labiau įgalinta.

Neringa Valentinavičiūtė

HR and Training Specialist, Avia Solutions Group.

karolina

Mokymai buvo labai įdomūs, informatyvūs, grįsti ne tik teoriniais, bet ir tikslingais praktiniais užsiėmimais. Tai padėjo ne tik atnaujinti žinias, tačiau kartu ir susimąstyti apie bendravimo kultūrą, savęs pažinimą, konfliktų sprendimus, paskatino imtis naujų veiklų, kitokios savirealizacijos. Praktiniai užsiėmimai ne tik padėjo atidžiau paanalizuoti savo mintis, veiksmus, tačiau kartu skatino geriau suvokti savo emocinę būseną, svarbą rūpintis savimi.
Užsiėmimų metu pateikti realūs pavyzdžiai, mokslinių tyrimų išvados mokė, kaip būtų galima elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kaip teisingai reaguoti į situacijas, kalbėti su žmonėmis, spręsti konfliktines situacijas.
Mokymai, kolegų nuomone, padėjo susimąstyti, ar tam tikrose situacijose elgiamasi tinkamai. Dalis kolegų ženkliai patobulino ankščiau naudotas metodikas stresui mažinti, kas nustebino ir juos pačius. Tariame nuoširdų ačiū už skirtą laiką ir naujas patirtis!

Karolina Audickienė

Personalo mokymų koordinatorė, UAB AQ Wiring Systems.

Daiva-Juskiene-VENIPAK-foto

Nuoširdus AČIŪ už įkvepiančius mokymus. Tikiu, kad daugelis iš kolegų susimastė, kiek ir kokio lygio streso patiriame šiandien. Ir kad emociškai ir fiziškai galime perdegti kiekvienas iš mūsų. Gavome praktinių įrankių, kaip sau padėti ir didinti vidinį balansą.

Daiva Juškienė

HR Project Manager, Venipak.

marina

Visi kolegos į psichologinius mokymus anksčiau žiūrėjo skeptiškai (kam čia to reikia, viskas pas mus gerai ir t.t), bet lektorė Roza sugebėjo juos  įtikinti su praktinėmis užduotimis, statistika ir savo iškalba, tad nepaliko nei vieno abejingo. Didžioji dalis ilgai dar buvo susimąstę apie stresą darbe ir gyvenime, apie konfliktų sprendimo būdus, o pokalbiai prie kavos dar šia tematika tvyrojo keletą savaičių.

Marina Petrova

Personalo vadovė, UAB Specagra.

Tautvydas Bielozarevičius Užimtumo tarnyba prie SADM

Po mokymų pastebėjau didžiulį pokytį darbuotojų emociniame pasitenkinime ir pasitikėjime savo jėgomis stresinėse ar konfliktinėse situacijose.

Tautvydas Bielozarevičius

Užimtumo tarnyba prie SADM, Kauno klientų aptarnavimo departamento direktorius.

Inga Rana

Tai buvo pozityvūs ir kolektyvą įkvepiantys mokymai, kuriuose buvo pristatyti veiksmingi emocijų ir streso valdymo praktiniai įrankiai. Darbuotojai mokymus įvertino kaip teigiamą patirtį, suteikusią pasitikėjimo ir žinių, kaip rūpintis savo emocine sveikata.

Inga Rana

Grupės personalo vadovė, Kitron ASA.

Edita Jurkonytė Kauno kolegijos verslo centro vadovė

Mokymai turėjo teigiamą poveikį mūsų kolektyvo mikroklimatui, padidėjo motyvacija ir noras tarpusavy bendradarbiauti.

Edita Jurkonytė

Kauno kolegijos verslo centro vadovė.

inlinen

Lektorė Roza sulaukė aukščiausio vertinimo iš kolektyvo, kuris dalyvavo jos mokymuose. Profesionalumas, atvirumas ir visiškas įsitraukimas į savo veiklą leido jai „pralukštenti” dalyvių emocijas ir smarkiai pakylėti jų emocinį intelelktą į aukštesnį lygį. Nuoširdus ačiū!

Inlinen